Veikla

„Ekomokyklėlė“ – tai ikimokyklinio amžiaus vaikų dienos centras, trijų valandų edukacinis darželis. Ekologija ir gamtos tausojimas bei švietimas – vieni iš pagrindinių mūsų tikslų.

 

„Ekomokyklėleje“  visos mokymo priemonės, žaislai ir net baldai yra ekologiški. Šiame vaikų dienos centre, vaikai mokomi ir ugdomi žaidimo forma. Vaikai gali lankyti dailės, anglų kalbos, muzikos ir šokių pamokėles, susipažinti su skaičiais ir raidėmis, lankyti gamtos pažinimo pamokėles ir net pabūti tikrais aktoriais teatro pamokėlėse. Tam, kad vaikučiai nepervargtų, įrengėme žaidimų kambarį, kuriame yra įvairiausių žaidimų, kurie ne tik sukurs puikią vaikų nuotaiką, bet lavins jų judesius, smulkiąją motoriką.

 

Savaitgalius skiriame šventėms ir gimtadieniams. Su profesionaliais aktoriais ir vedėjais organizuojame visas mažylių šventes. Šventės metu, ramioje, draugiškoje aplinkoje vaikai bus prižiūrimi auklių, o tėveliai galės nors akimirkai pailsėti ir atsipalaiduoti prie kavos ar arbatos puodelio, specialiai įrengtoje tėvų zonoje, iš kur galės matyti savo vaikų žaidimus ir pramogas.

 

Mūsų Filosofija

Mes nepaveldėjome Žemės is savo protėvių – mes ją skolinames iš savo vaikų,  tad būkime atsakingi kurdami sau ir kitiems palankią, švarią ir žalią aplinką!

 

Tikime, kad bendras darbas yra sėkmingiausias ugdymo principas, todėl pradėkime nuo savęs, tuo pačiu patys išmokdami to, ko niekas niekada daugiau nebemokys: gyvenimo džiaugsmo kasdienio, nuoširdumo, atvirumo, nuostabos ir gyvybingumo… Išmokime paisyti gamtos ritmų ir dėsnių, nusigręžti nuo beprasmybės ir netikrumo, sakyti tai, ką iš tiesų galvojame, o ne tik,  ką reikia ir galima sakyti

 

Vaikų gyvenimas toks nuostabus, kol jie netampa suaugusiųjų įkaitais. Mūsų vaikai ateina tobuli. Nesugadinkime jų. Saugokime vaikystę…Leiskime savo vaikams turėti galimybę pradėti rūpintis gamta kaip savo namais ir išmokti lavinti atsakingos gyvensenos įgūdžius.

 

Ekologiškumas gali ir turi tapti gyvenimo būdu, įpročiu, vertybe, vartojimo principu, įkvepiančia idėja.