Paslaugos


Savaitgaliai  Ekomokyklėlėje vyksta mažųjų šventės. Čia galite švęsti visas šventes:

  • Gimtadienius,
  • vardadienius,
  • krikštynas,
  • šeimos ar giminės progas,
  • kitas šventes.

Tik pas mus vaikai bus užimti, sudominti ir linksminami profesionalių auklyčių bei aktorių komanda. Vaikai žais įdomius žaidimus, pieš, dainuos, vaidins bei improvizuos. Bus ekologiškoje ir saugioje aplinkoje. Tėveliai taip pat bus nepamiršti, jie visada galės įsitraukti į visus užsiėmimus, o kurie pavargs, galės pailsėti tėvelių kampelyje prie kavos puodelio ir dienos spauda.
Mes galime taip pat pasiūlyti ekologišką vaikų šventės meniu, kuriuos paruoš mūsų partneriai.  Ekologiškas restoranas, kuris gamina patiekalus tik iš Lietuvos ekologiškų ūkių, kurie yra sertifikuoti ir patikimi.  Maistas patiks ne tik tėveliams, bet ir išrankiausiems mažyliams.

 

Gimtadieniai su muzikos mokytojos programa 2 val. vaikams nuo 1-4m. Iš viso kaina tik 92 Eur.

Gimtadienis su animatoriumi vaikams nuo 4-7m. Animatoriaus 1val. programa. Iš viso kaina tik 92 Eur.

Vaikų gimtadienis 1-4m su muzikos mokytojos prgrama. Vaikuciams (3)

Vaikų gimtadienis 1-4m su muzikos mokytojos prgrama. Vaikučiams (5)

Vaikų gimtadienis 1-4m su muzikos mokytojos prgrama. VaikučiamsVaikų gimtadienis 1-4m su muzikos mokytojos prgrama. Vaikučiams (2)

Vaikų gimtadienis 1-4m su muzikos mokytojos prgrama. Vaikuciams (2)

Vaikų gimtadienis 1-4m su muzikos mokytojos prgrama. Vaikuciams (5)

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Teminiai gimtadieniai vaikams nuo 1-8m.  su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams ir daug staigmenų. 2 val. iš jų 1val. personažo programa. Iš viso kaina tik 116 Eur.

 

Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviamsTeminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (8)

Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (6)

Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (7)Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (5)

Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (4)

Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (3)

Teminiai Gimtadieniai klaipedoje Vaikams su animatoriumi, patalpų dekoru, kvietimais svečiams, atminimo dovanėlės dalyviams (2)