Užsiėmimai ir pamokėlės

[two_third_last]

Gamtos pažinimo pamokėlės

Gamtos pažinimo pamokėlėse vaikučiai yra mokomi pažinti aplinką, atpažinti gamtoje augančius augalus, mus supančius gyvūnus. Mokosi pažinti kvapus, puoselėti gamtą, rūšiuoti šiukšles, branginti tai, kas mus maitina.

 

 

Muzikos ir judesio pamokėlės

 

Muzikos ir judesio pamokėlėse vaikučiai šoka, dainuoja, žaidžia muzikinius žaidimus, improvizuoja, vaidina, lavina klausą, kūno koordinaciją, susipažįsta su įvairiais muzikos instrumentais, mokosi koncentruoti dėmesį, reikšti mintis ir pasitikėti savimi.

 

 

Dailės pamokėlės

 

Dailės pamokėlėse vaikučiai susipažįsta su spalvomis, mokosi atpažinti jas, išgauti naujus atspalvius, lavina vaizduotę, improvizuoja, žaidžia, draugauja su spalvomis ir formomis. Susipažįsta su įvairiomis faktūromis išbando įvairias priemones.

 

Anglų kalbos pamokėlėse

 

Anglų kalbos pamokėlėse vaikai mokosi žaisti, dainuoti, bendrauti anglų kalba. Žaidimų forma, smagių paveikslėlių pagalba susipažįstama su naujais garsais, tarimu, žodžiais, frazėmis. Žaidžiame su žaisliukais, vaidiname, žiūrime filmukus.

 

Teatriuko pamokėlėse

 

Teatriuko pamokėlėse vaikučiai žaidžia vaidina ne tik pirštukų pagalba, bet ir su lėlėmis, menamais daiktais. Mokomės improvizuoti, laisvai reikšti mintis, įsikūnyti į personažą. Čia galime pabūti kiškučiu, gėlyte, debesėliu ar grybuku.

 

Raidelių ir skaičiukų pamokėlės

 

Raidelių ir skaičiukų pamokėlese vaikučiai susipažįsta su raidelėmis ir skaičiukais. Žaidimų forma vaikučiai mokosi sudėti ir atimti skaičius, parašyti raideles.

 

Laisvalaikio kambarys

 

Pas mus yra ir žaidimų kambarys. Čia jūs galite ramiai palikti savo vaikučius saugioje, ekologiškų žaislų apsuptame vaikų kambaryje, kur jūsų vaiką prižiūrės ir su juo bendraus profesionali auklytė.

Laisvalaikio kambaryje galite atšvęsti vaiko gimtadienį. Rezervavę asmeniškai Ekomokyklėlę, karaliausite joje vieni be pašalinių.

 

 

[/two_third_last]