Apie mus

 

Ekomokyklėlė, dienos centras, žaidimų kambarys, bureliai vaikams, pamokėlės vaikams

 

 

Vaiku dienos centras, bureliai, užimtumas

„Ekomokyklėlė“ – laisvalaikio ir užsiėmimų dienos centras. Modernus požiūris į vaikų auklėjimą ir visiškai naujos ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo galimybės.

 

Mes Klaipėdoje pirmieji, vieninteliai tokie – DRAUGIŠKI APLINKAI!

 

„Ekomokyklėlė“ ypatinga tuo, kad čia vaikai ne tik išmoksta naujų dalykų, bet ir siekia mylėti gamtą, tausoti aplinką, būti geresni, draugiškesni gyvūnams.

Čia vaikai susipažįsta su supančia aplinka, mokosi atrasti tai, kas gražu, kas džiugina.  Užsiėmimų metu vaikai šoka, lipdo, dainuoja, piešia, skaičiuoja, kalba angliškai, vaidina, improvizuoja, mokosi drąsiai reikšti mintis, pasitikėti savimi, draugauti.

 

„Ekomokyklėlėje“ ne tik laikomasi ekologiškos gyvensenos principų, to mokomi vaikai, bet ir visa mokyklėlės erdvė įrengta tik iš ekologiškų medžiagų. Vaikų baldai, žaislai, visos ugdymo priemonės yra ekologiškos, sertifikuotos. „Ekomokyklėlėje“ vaikams suteikiamos sąlygos daug ir laisvai judėti, jauki aplinka leidžia mažyliams pasijusti lyg namie. O profesionalių pedagogų, psichologo ir menininkų komanda sukuria atmosferą, kurioje vaikai gali jaustis ramiai, saugiai, o galimybių atsiskleisti kiekvieno vaiko asmenybei ir talentui – daugybė.

 

„Ekomokyklėlė“ – tai, ko jūs ieškojote savo mažyliui.